Garanti, tamir ve değişim şartları

Valizin 2 yıl garantisi bulunmaktadır. Garanti; ürünlerin garanti kartında belirtilen süre içerisinde, üründen kaynaklanan malzeme ve işçilik hatalarını kapsamaktadır.

Garanti; ürünlerin alışılmadık taşınması, bakımsızlık, kaza, yıpranma, aşırı sıcak/soğuğa, solventlere, asitlere, suya maruz kalmış olması, doğal aşınma, yırtık veya seyahat şirketlerinin uygunsuz taşınması sonucu ortaya çıkan zararları kesinlikle kapsamaz.

Ürünün yetkili Pürsan Pigmen Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Servis Departmanı dışında uygun olmayan bir yerde bakım/onarım veya tamirinin yanlış/hatalı yaptırılmış olması ürünün garantisini geçersiz kılmaktadır. Uluslar arası garantiden doğan servis hakkının kullanılabilmesi için garanti
kartının uygun şekilde doldurulmuş olması ve orijinal faturanın bulunması gerekmektedir.

Yurt dışından satın alınmış ürünlerin tamiri mümkün olmadığı için ürünle ilgili değişim kararı verilmişse müşteriye değişim tutarı ödenir. Ancak bu tutar ürünün ödenmiş fatura değeri ile sınırlıdır. Değişim kararı verilen ürün artık üretilmiyorsa fatura tutarı üzerinden ürün değişimi veya para iadesi gerçekleştirilebilir.

Tamiri yapılmış olup iki (2) ay içerisinde teslim alınmayan ürünlerden Pürsan Pigment Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

Scroll to Top