NİPPON | PÜRSAN

HAKKIMIZDA 

Pürsan A.Ş. ülkemizde geniş ürün yelpazesine sahip olan valiz sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmaya aday olan Nippon tescilli markası ile kaliteli ürün ve doğru hizmet anlayışı sunmayı hedeflemektedir. 2018 yılında Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde 24.000 m2 alanı ile modern tesis konseptindeki fabrikasını açmıştır. Böylece valiz piyasasına yön verebilen bir şirket haline gelmeyi amaçlamaktadır. Nippon, genç, dinamik, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla hızla gelişen ve kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahiptir. Nippon, girişimci ruhu ve hızlı yükselişiyle sektördeki çalışmalarına hız kazandırmış ve ürünlerini ISO 9001:2015, CE, (NVA QUALITY CERTIFICATION) kalite sertifikaları ile belgelendirmiştir. Ayrıca SEDEX ve BSCI standartlarına tamamen uygulayan ilk Türk firması olan Nippon tüm İntertek testlerinden de başarı ile geçmiştir.

1001
1003

Pürsan A.Ş., Müşterilerinin seyahat tarzını farklılaştıran vizyonu  ve Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapısıyla, öncü ve yaratıcı çözümleriyle, müşterilerinin seyahatlerine değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmak misyonu ile kaliteye verdiği önem, müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket değer ve politikalarıyla; üst düzeyde hizmeti ve kaliteli üretimi kendisine ilke edinmiştir.

“KALİTENİN YOLCULUĞU ” sloganı ile çıktığı yolda Polikarbon valizde Türkiye’nin ilk antibakteriyel valiz üretimini yapmanın gururunu yaşamaktadır.

Scroll to Top